U CSM Oradea vs BCM Danzio Timișoara 23-99 Detalii
CSU Alba Iulia vs Phoenix Galați 84-58 Detalii
 BCM Danzio Timișoara - U CSM Oradea (retur) 113-24  Detalii
SCM Craiova - ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 51-101 Detalii
 CSM Târgoviște - Rapid București 80-42 Detalii
 CSU Alba Iulia - Phoenix Galați (retur) 87-55 Detalii
 CSM Satu Mare calificată în turul al doilea
CS Teleorman Alexandria calificată în turul al doilea
Univ. Goldiș ICIM Arad calificată în turul al doilea

Partida Universitea Cluj Napoca vs CSU Olimpia Brașov a fost amânată.

Accesând butonul detalii din dreptul fiecărui meci veți găsi informații despre respectivele partide: știri, istoricul confruntărilor directe, ultimele meciuri disputate, statistici. Toate într-un singur loc.

totalbaschet.ro / 26 septembrie 2013 / 19:28

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!

Din aceeaşi categorie...
Chrissy Givens străluceşte din nou
Din păcate pentru ea şi pentru echipa sa, aventura în Cupa României s-a încheiat prematur
Prestaţie de excepţie pentru Taneisha Harrison în manşa retur cu CSM Târgovişte
Americanca a contribuit decisiv la calificarea echipei din Sfântu Gheorghe în sferturile Cupei României
Irina Gavrilă face un meci bun împotriva fostei sale echipe
Olteanca a fost una dintre cele mai bune baschetbaliste ale lui Florin Covaciu
Zoran Mikes: „Din totalul de 8 sferturi, noi am avut doar 10 minute de baschet modest”
Sepsi SIC Sfântu Gheorghe s-a calificat în sferturile Cupei României, după ce a trecut într-o dublă manșă de CSM Târgoviște
Annie Kassongo a debutat la Universitatea Cluj-Napoca
Sportivei din Elveția nu îi sosise cartea verde la meciul tur cu SCM CSȘ Craiova
Paul Nicolae, dezamăgit de evoluția oltencelor: ” Nu avem experiența necesară pentru Liga Națională.”
Obiectivul echipei – obținerea a 6 victorii în noul sezon
Stefka Miteva şi Morgan Stroman repetă performanţa din turul de la Braşov
Cele două jucătoare au reuşit şi în retur să îşi treacă în cont câte un „double-double”
„Gălăţeanca” Chelsey Lee a reuşit double-double la Timişoara
CS Phoenix Galați merge mai departe în Cupa României
Shuanda Ashford, „double-double” în înfrângerea Brașovului de la Alexandria
Brașovencele au pierdut calificarea în sferturile Cupei României
Miša Perišić: ,,Ne confruntăm cu accidentări”
Tehnicianul prezintă situaţia echipei înainte de meciul cu Oradea
unguru mda...
0
bine ca nu mi-am facut abonament... sa vad o un meci intre echipe de rezerve chiar nu merita... bine ca au scumpit abonamentele cei de la csm si U oradea... meciuri mai putine... calitate idem... dar, noah, primesti o sapca "personalizata" de la fan shopul familiei... pt connaiseurs!!!
click pt. Articol 25 septembrie 2014 22:58
fernando_feru Hai ICIM!
0
Hai ICIM! Sambata ne luam revansa si ii invingem pe spurcatii astia din Targoviste!
click pt. Articol 25 septembrie 2014 00:28
TBN Sfertul 1848
0
Nu va mai chinuiti sa scrieti, pentru ca din 15 fraze niciuna nu e scrisa corect. Felicitari CSM & CSU!
click pt. Articol 21 septembrie 2014 10:46
Baschet 998 Sfertul 4 Rusine
0
Cum sa inscrii 28 de puncte in ultimul sfert daca in celelalte trei nu ai atins nici 17 de puncte???Iar fetele de la Sepsi sa inscrie doar 5 puncte cand jucau excelent in precedentele trei sferturi.Iar la un moment dat numarul faulturilor IN REPRIZA A PATRA ERA 4-10!!!!!Oare cum o echipa profesionala face 10 faulturi in 6 minute cand avea 10 puncte in puls la inceputul sfertului????? Iar cel mai interesant fapt este ca din 23 faulturi comise de Sepsi 11 au fost date in sfertul 4!!!!!!!
Targuviste avea mare mare noroc ca avea pe banca pe Poole si pe Givens ca in afara de ei nimeni nu a stralucit!!
A! Nu stiu din 2000 de "fani"prevazuti a csm ului cati au fost la meci,dar rusinea totala este ca dupa ce au "castigat" meciul la iesirea din oras sau dat cu pietre in cele doua autobuze! Frumos fani aveti fara un pic bun simt!!
click pt. Articol 21 septembrie 2014 10:13
0
Te inseli,daca veneai azi la meciul fetelor ai fi vazut ca 3 din cele 4 americance au jucat(a patra e accidentata din cate am inteles)si una dintre ele,Jennings a marcat 20 de puncte si a avut 10 recuperari.
click pt. Articol 20 septembrie 2014 23:29
0
Meciul a avut loc la Satu Mare.Duminica are loc returul ,tot la Satu Mare.
click pt. Articol 20 septembrie 2014 23:24
Kovasch Rusine
0
A si inca ceva la iesirea din oras sau dat cu pietre in cele doua autobuze!!!!!! Autobuzul echipei respectiv autobuzul care transporta suporterii echipei din Covasna
click pt. Articol 20 septembrie 2014 22:53
Kovasch Arbitrii
0
Misepare unpic jenant ca din nou arbitrii pun ampreta pe joc evident defavorizand echipa oaspete....la un moment dat numarul faulturilor a fost 21-9 in "favoarea" echipei vizitatoare,numarul mare de faulturi fluierate a dus inevitabil la caderea jocului defensiv a lui Sepsi evident pe la finalul jocului arbirtii au fluierat niste faulturi incat diferenta sa se "micsoreze" la 23-15 dar nu in ultimul rand si numarul liberelor arata acest lucru 30 fata de 15de care a beneficiat Sepsi.Nu pun sub semnul intrebari victoria Targovistei numai ca nu vad de ce este nevoie de aceste lucruri...
click pt. Articol 20 septembrie 2014 21:36