EXCLUSIV. Barîş Aktaş la CSU Sibiu


Româno-turcul a refuzat oferta de la "U" Mobitelco.

CSU Sibiu se mişcă rapid pe piaţa transfeurilor. În aceeaşi zi în care a semnat un contract valabil pe trei ani cu Dragan Petricevic, sibienii l-au convins şi pe tânărul Barîş Aktaş să facă parte din locul echipei de pe malul Cibinului.

Vom reveni cu mai multe amănunte!



totalbaschet.ro / 05 June 2012 / 15:50



0 
venirea lui Petricevic este, intradevar, o miscare buna pt Sibiu. dar Aktas? sa fim seriosi, e un tanar bun, dar nu e , momentan, un jucator pe care sa te bazezi, cu mult sub valoarea titularilor de la, sa zicem, echipele de pe primele 8 locuri 
05 June 2012 16:31
bbfreak @gabitzu01
0 
Cu noul regulament fiecare echipa vaneaza juniorii de valoare. Tibarna este luat, Vlad a ales sa ramana in Iasi, asa ca bucura-te. Este o alegere excelenta. Verifica si vezi cati jucatori tineri au atatea minute in prima divizie, si procentajele lui Aktas. Dupa aia mai vorbim.  
05 June 2012 18:34

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!

Din aceeaşi categorie...
Anton Rotaru, MVP-ul turneului de U16, a debutat la seniori în această seară
Jucătorul lui U-BT Cluj-Napoca a avut o prestație excelentă, marcând 11 puncte 
U-BT Cluj-Napoca s-a impus în fața lui Overseas Basketball Combine la o diferență de 14 puncte
Mihai Silvășan s-a bazat o mare parte din joc pe juniorii clubului 
Stanimir Marinov ar putea rata restul sezonului
Informația a fost oferită chiar de antrenorul Mihai Silvasan 
CSM CSU Oradea va disputa o partidă amicală în weekend
DEAC Debrecen vine la Oradea, sâmbătă, 23 februarie 2019 
SCM Timișoara, cu conturile poprite până la achitarea sumei de 151.000 euro
Foștii jucători ai BC Timișoara, Nikolov, Shiloh, Low și Milosevic, au blocat conturile întregului club bănățean 
SCM Timișoara anunță că intrarea va fi liberă la meciuri în restul sezonului
Suporterii cu abonament își pot reprimi banii, la cerere 
Daniel Ewing Jr. a plecat spre România
Mesajul postat de sportivul american pe Instagram (Foto) 
Antonio Năsturescu, protagonistul episodului 2 din „Locker Room Talks”
Dinamo Știința București continuă seria interviurilor cu un tânăr baschetbalist care a stat departe de teren aproape 10 luni 
S-a aflat programul partidelor de pregătire pe care Overseas Basketball Combine le va avea în România
Dragan Petricevic, despre acest eveniment: „Mă bucur pentru faptul că vor vizita România” 
Dinamo Știința București lansează seria „Locker Room Talks”. Primul episod cu Ștefan Grasu
Mezinul Ligii Naționale de Baschet Masculin este primul dinamovist care răspunde întrebărilor „Locker Room Talks” 
romeovura Felicitări
0 
A avut acele primele 3 coșuri de 3 puncte foarte curate și a arătat că nu are trac. Sper să-l vedem mai des și nu doar pe bancă. Hai U-BT 
click pt. Articol 20 February 2019 00:35
studentU nasol de tot
0 
daca il pierdem si pe Marinov. Bine, il avem pe Dorsey care este bun, chiar mai bun poate. Dar nu il poti juca 40' de acum si pana la finalul playoff ului. Iti mai duce mingea si Rasic dar cam atat. Oare sa aduca si un 4 si un 1-2? 
click pt. Articol 19 February 2019 22:59
studentU bine ca de anuntat
0 
l ati anuntat in Horia Demian. Am fost pana acolo degeaba. Altfel, cativa mingicari, cativa amatori si un obez. Cam asta a fost OBC. Nu cred sa si gaseasca vreunul contract prin Europa. Inteleg ca asta i rostul turneului. De la noi m a impresionat placut Rotaru. O maturitate in joc aparte pt varsta lui si cateva reusite frumoase. De asemenea, mi s a parut putin ciudata atitudinea lui Rasic care a fost foarte vocal, mult mai vocal decat il stim, pe tot parcursul meciului si s a si enervat la un moment dat si a strigat la cocarla si a trantit i sticla de apa pe jos. Super bizar pt un jucator ponderat asa cum este el in majoritatea timpului. Insights, anyone? 
click pt. Articol 19 February 2019 22:46
0 
sa se plateasca tot,dublu triplu nu conteza prostia se plateste.toti jucatorii enumerati mai sus daca imi aduc bine aminte au jucat cam 2 luni incheiate dupa care au intervenit problemele financiare ale clubului care nu au stiut cum sa gestioneze intelegerea cu jucatorii.
asta nu schimba cu nimic meritele TM de pana acum,care se pare ca va fi o nuca tare pentru PO 
click pt. Articol 19 February 2019 20:03
TDM Elba SCM CSM BRAGADIRU POLI AEK ROCAR
0 
Sunteți penibili, mincinoșilor!!! 
click pt. Articol 19 February 2019 19:44
gyke Hahaha
0 
I-auzi și la Întâiul fotbalist al Timișoarei... au preluat doar pe linie sportivă obligațiile, nu și pe cele financiare. Ce cretin!!! De abia aștept să se termine tot circul ăsta și să plătească triplu.  
click pt. Articol 19 February 2019 17:23
romeovura Cristi11
0 
Bună asta 
click pt. Articol 19 February 2019 17:22
Cristi11 Bilete
0 
Deci se revine la 10 lei intrarea la meciuri:))) 
click pt. Articol 19 February 2019 16:58
studentU @Eduard Popa
0 
Ce-ti mai place can-can ul :)) 
click pt. Articol 14 February 2019 14:11
studentU le era
0 
musai un conducator decent. asta s-a vazut de la inceputul campionatului. poate daca aduceau rapid pe cineva, ar fi prins top 6 si altfel priveau tot sezonul. Asa, de pe 7 sau 8, jucand cu SB sau U, au sanse foarte mici intr-o serie 3 din 5.  
click pt. Articol 14 February 2019 09:46