F8 M. Festivitatea de premiere, LIVE pe pagina noastră de Facebook


Vom transmite de asemenea și reacții la cald imediat după finala dintre U-BT Cluj și BC Mureș

Imediat după încheierea partidei din finala Cupei României dintre U-Banca Transilvania Cluj și BC Mureș Târgu Mureș, TotalBaschet, prin intermediul paginii de Facebook, va transmite LIVE toate reacțiile de după meci, festivitatea de premiere și declarații la cald, toate acestea AICI

De asemenea, pe www.totalbaschet.ro veți putea consulta cronica confruntării imediat după ultimul fluier, declarații, performanțe și alte materiale dedicate în totalitate Final Eight-ului de la Sibiu. 

Reamintim faptul că, disputa dintre formațiile din Cluj-Napoca și Târgu Mureș va debuta la ora 19:00, fiind transmisă în direct pe DigiSport 4. 

Toate materialele dedicate acestei finale pot fi accesate AICI.

*Foto: Manases Sandor (u-bt.ro)



Citește ultimele știri despre U BT Cluj-Napoca
Citește ultimele știri despre BC Mureș Târgu Mureș
Află toate informațiile redactate despre confruntarea dintre U BT Cluj-Napoca vs BC Mureș Târgu Mureș

Radu Bărăian / 17 February 2017 / 17:35


Galerie foto


Oldtimer Public....
0 
Ce ma surprins la acesta editie a CR, a fost prezenta slaba de public local la meciuri, dupa cel al echipei gazda. Hai sa zic ca la cele de la ora 18 era cam devreme, in cursul saptamanii, dar la al doilea meci al zilei puteau veni totusi mai multi. Anul trecut, la Oradea, a fost full-house la fiecare meci. Si n-au fost biletele mai ieftine ca acum, la Sibiu, nici orele mai inaintate. Ne-am bucurat de baschet. Am fost chiar un pic invidios pe sibieni, ptr. ca anul acesta, la Sibiu, dupa parerea mea, a fost baschet mai fain un pic. Cel putin asa am vazut eu la TV. Macar finala sa o onorati, ca oras gazda, cu prezenta, ca va stie o tara intreaga ce galerie inimoasa sunteti. Bucurati-va de baschet  
17 February 2017 18:47
danb61 Oldtimer
0 
LOL!!! 
17 February 2017 19:49
streetball44 Pustozvonov
0 
Are cineva vreo informatie cu privire la lipsa lui Max din lotul de azi?....Ma gandeam ca l-a menajat Silva cu Steaua, dar vad ca nici azi nu e prezent... 
17 February 2017 19:02
ovidiu89 Unde???
0 
Pe pagina voastră de fb nu aveți asa ceva 
17 February 2017 21:04

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Istvan Rusz: „Sunt sigur că oamenii vor veni în număr mare să urmărească atât partidele feminine, cât și cele masculine”
Sepsi Arena va găzdui ambele turnee finale ale Cupei României în luna februarie 
Final Eight-ul Cupei României – competiția masculină, se va desfășura tot la Sfântul Gheorghe
Site-ul lui Sepsi: Decizia a fost luată de Federația Română de Baschet 
Tudor Costescu: „Dacă ar fi fost să ne alegem adversarul, cu siguranţă nu am fi ales Sibiul”
BC SCM Timişoara şi CSU Sibiu se vor duela pentru un loc în semifinalele turneului Final 8 al Cupei României 
De ce nu a vrut nimeni să găzduiască Final Eight ul Cupei României
Ce i-a nemulțumit pe managerii din LNBM (DOCUMENT) 
Dan Fleșeriu, după tragerea la sorți din Cupa României: „Nu putem să spunem că suntem norocoși”
CSU Sibiu va întâlni în sferturile Cupei României pe BC SCM Timișoara 
Dezinteres pentru organizarea Final 8-ului Cupei României
S-a stabilit tabloul turneului final al competiției masculine 
Ioannis Tsirogiannis: "Diferența a făcut-o valoarea jucătorilor"
Poli Iași a pierdut calificarea în Final Eight ul Cupei României  
Andrei Calenic, accidentare serioasă la meciul cu Timba
Tânărul pivot al Iașiului a suferit o leziune serioasă la genunchi 
Bogdan Murărescu: „În primul sfert am jucat ceea ce trebuia și ne-am desprins la 20 de puncte. Am făcut diferența sub panou”
Deși echipa sa a obținut calificarea la Final 8-ul cupei, antrenorul Timbei este nemulțumit de greșelile din atac 
Timba Timișoara, calificată în Final Eight-ul Cupei României
„Urșii” au remontat handicapul de patru puncte din tur și au învins cu 77-65 
3punkte Fara final 8
0 
Final 8 era deja o inventie moarta din momentul cand a fost propus sa fie inlocuit Final 4. 
click pt. Articol 05 December 2017 18:59
0 
mai bine ne inghesuiam toti la Pitesti. La Dinamo...Pui acolo unde nu o sa vina decat "invitatii" speciali si cam atat. 
click pt. Articol 05 December 2017 17:07
0 
Cred ca te inseli d Rusz. Cu banii cu care organizezi turneul masculin mai bine aduceai un pivot ca lumea la echipa. 
click pt. Articol 05 December 2017 12:44
TitiAcs Simplu
0 
FRB are sală proprie de baschet. De ce nu organizează acolo ? Pot face tot ce doresc și cum doresc, in plus ar avea TOT "profitul" sau praf-itul !  
click pt. Articol 27 November 2017 11:51
mailman tari in marketing, mici in baschet
0 
Avem o Federatie pregatita sa organizeze Finala NBA in Romania: Sefii FRB stiu cum sa vanda minutul de publicitate din pauza mare a finalei Cupei mai scump decat in San Francisco. Concluzia: ei sunt pregatiti cu marketingul, voi veniti cu baschetul sau chiar vreti sa se ocupe tot ei si de asta?  
click pt. Articol 26 November 2017 18:10
0 
La Cluj in acea perioada e meciul de fedcup. Nu se poate juca in polivalenta 
click pt. Articol 26 November 2017 17:27
vass bela ovidiu99
0 
Chestia cu blestemul este pt noi suporterii ( desigur nu pt toti ), pt o conducere profesionista nu poate fi vorba de asa ceva . Deci neimplicarea in organizarea turneului final este o pata neagra la adresa lui U BT, mai ales ca s-a afirmat ca avem ca avem aceleasi obiective ca-n sezonul precedent, deci inclusiv cupa . Si atunci ?! 
click pt. Articol 26 November 2017 17:07
0 
Nu cred ca exista blesteme, exista doar baschet, cred ca ar fi ideal sa se faca acest final4 la polivalenta din cluj,e locul ideal, pentru ca nu se va lasa cu bisnita la bilete pentru ca e mai greu ca sa se umple sala(nu zic din rautate, 5700 de fani e recordul in campionatul intern) 
click pt. Articol 26 November 2017 15:52
0 
Si daca o sa fie Clujul apoi o sa sara lumea daca câștigam Trofeul ca FRB si alte Cele:)) 
click pt. Articol 26 November 2017 15:03
mailman woo-doo
0 
...asa ca acuma se va vedea pe cine "uraste" FRB cel mai mult: acolo se va desfasura Turneul! 
click pt. Articol 26 November 2017 14:51