Redacția


 

Funcția Nume Contact Departament
Project Manager Sabin Gherdan sabin.gherdan [at] totalbaschet.ro  
Redactor Șef Eduard Popa eduard.popa [at] totalbaschet.ro
Redactor Anamaria Mătusoiu anamaria.matusoiu [at] totalbaschet.ro  
Redactor Andreea Vlase andreea.vlase [at] totalbaschet.ro  
Redactor Radu Bărăian radu.baraian [at] totalbaschet.ro  
Redactor Noemi Csiki noemi.csiki [at] totalbaschet.ro
Redactor Paul Olar paul.olar [at] totalbaschet.ro
Redactor Mihai Lițiu mihai.litiu [at] totalbaschet.ro

Redactor Bogdan Isailă bogdan.isaila [at] totalbaschet.ro
Redactor Silviu Isailă silviu.isaila[at] totalbaschet.ro
Redactor Dan Oancia dan.oancia [at] totalbaschet.ro  
Fotoreporter Andor Marton contact [at] totalbaschet.ro
Fotoreporter Răzvan Păsărică contact [at] totalbaschet.ro
Fotoreporter Valentin Todea valentin.todea [at] totalbaschet.ro
Marketing Total Baschet
marketing [at] totalbaschet.ro