"U" Mobitelco BT Cluj-Napoca 2


"U" Mobitelco BT Cluj-Napoca 2
Fondat în anul:
Culori:
   Alb - Negru    Alb - Negru

Detalii echipă

Adresa: Str. Cardinal Hossu Nr. 23 Cod 3400,Cluj Napoca
Telefon: 0264192249
Pers. Contact: Mircea Cristescu
Fax: 0264192249
Web: http://www.u-mobitelco.ro/

Staff

Sala

Sala "Horia Demian" Sala "Horia Demian"
Capacitate: 2525
Adresa: Splaiul Independenţei nr. 6, Cluj-Napoca, Cluj;
Preț bilete:
Știri
Aco Todorov: “Nu trebuie să ne gândim la cele 12 puncte pe care le-am câștigat la București”
Antrenorul dinamoviștilor are o părere foarte bună despre BCM U Pitești 
Fă reclamă firmei tale pe pagina echipei de baschet din oraș!
Topul echipelor în funcție de numărul de accesări al paginilor TotalBaschet.ro 


Click aici pentru arhiva articolelor.
Faza semifinala - Grupa I - A
    Pct.
1 CS Municipal Ploiești 9
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 8
3 CS Municipal Sighetu Marmației 8
4 CS Cuza Sport Brăila 7
5 CS Municipal Mediaș 6
6 CN „Aurel Vlaicu” București 5
7 ABC Athletic Constanța 4
8 CSO Voluntari București 4

Faza semifinala - Grupa II - B
    Pct.
1 ACS 4 Sports Agronomia București 4
2 Rapid București 2
3 CS Universitar Brașov 2
4 CS Universitar Ploiești 1
5 ACS Târgu Jiu 0

Faza semifinala - Grupa III - C (Sateliti)
    Pct.
1 BC Mureş Târgu Mureş 2 2
2 BC Timba 2 Timișoara 1
3 CSU Sibiu 2 0
4 BC SCM Timişoara 2 0

Faza semifinala - Grupa IV - C (Sateliti)
    Pct.
1 CS Dinamo București 2 2
2 BCMU CSM 2 Pitești 2
3 Steaua CSM EximBank 2 București 1
4 CS Politehnica Iași 2 1

Faza de calificare - Grupa 1
    Pct.
1 CS Municipal Sighetu Marmației 18
2 CS Municipal Mediaș 16
3 BC Timba 2 Timișoara 16
4 ACS Târgu Jiu 15
5 BC SCM Timişoara 2 15
6 CSM Oradea 2 10

Faza de calificare - Grupa 2
    Pct.
1 CS Municipal Ploiești 17
2 CSO Voluntari București 17
3 CSU Sibiu 2 15
4 BC Mureş Târgu Mureş 2 15
5 U BT Cluj-Napoca 2 14
6 CS Universitar Brașov 12

Faza de calificare - Grupa 3
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 23
2 CS Dinamo București 2 21
3 CSU Ştiinţa Bucureşti 20
4 ACS 4 Sports Agronomia București 19
5 Steaua CSM EximBank 2 București 17
6 CS Universitar Ploiești 14
7 SCM U Craiova 2 12

Faza de calificare - Grupa 4
    Pct.
1 ABC Athletic Constanța 18
2 CN „Aurel Vlaicu” București 18
3 Rapid București 16
4 BCMU CSM 2 Pitești 14
5 CS Politehnica Iași 2 12
6 CS Phoenix Galați 2 12