CS Agronomia București


CS Agronomia București
Fondat în anul: 2009
Culori:
   Alb-Albastru    Alb-Albastru

Detalii echipă

Telefon: 0732 409 805
Mail: office@4sports.ro
Web: http://www.4sports.ro/

Staff

Sala

Adresa: Bucuresti, sector 1, Bd. Marasti, nr. 59
Preț bilete:
Știri
Etapă cu surprize în Grupa Galbenă din LNBF, cu victorii ale ultimelor două clasate în fața primelor două
Agronomia și CSM Alexandria au câștigat cu Rapid și CSM Târgu Mureș, iar ACS KSE Târgu Secuiesc, la Oradea 
Rapid București învinge pe CS Agronomia București
Rapid București învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 3 puncte 
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 10 puncte 
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 12 puncte 
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 19 puncte 
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 25 puncte 
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 48 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj la o diferenţă de 17 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București
CS Agronomia București învinge pe CN „Aurel Vlaicu” București la o diferenţă de 10 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 27 puncte 
Rapid București învinge pe CS Agronomia București
Rapid București învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 18 puncte 
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București
CSM VKSC Miercurea Ciuc învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 8 puncte 
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București
ACS Târgu Jiu învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 18 puncte 
CSM Târgu Mureș rămâne neînvinsă în grupa valorică C a LNBM
Etapa cu numărul 6 s-a desfășurat astăzi, 7 noiembrie 
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București
CSM Focșani învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 13 puncte 
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 45 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 30 puncte 
Consiliul Director FRB a decis depunctarea mai multor echipe pentru că nu au respectat criteriul prezenței în Liga Națională de 3x3
Sepsi Sfântu Gheoghe și trei echipe din Liga Națională de Baschet Masculin vor suferi sancțiuni disciplinare (Surse) 
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 27 puncte 
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj
CS Agronomia București învinge pe CS Universitatea Cluj la o diferenţă de 28 puncte 


Click aici pentru arhiva articolelor.
Locurile 17-21 - Grupa A
    Pct.
1 CS Agronomia București 4
2 CN „Aurel Vlaicu” București 4
3 Rapid București 3
4 ACS Târgu Jiu 3
5 CS Universitatea Cluj 1

Locurile 9-16 -  Locurile 9-12
    Pct.
1 CSO Voluntari 4
2 CSM Phoenix Galaţi 4
3 CS Municipal Mediaș 2
4 CSM Târgu Mureș 2

Locurile 9-16 -  Locurile 13-16
    Pct.
1 ABC Athletic Constanța 4
2 CS Municipal Sighetu Marmației 4
3 CSM Focșani 2
4 CSM VKSC Miercurea Ciuc 2

Locurile 9-16 -  Grupa 9-16
    Pct.
1 CSO Voluntari 4
2 CSM Târgu Mureș 4
3 CS Municipal Mediaș 4
4 CSM Phoenix Galaţi 4
5 ABC Athletic Constanța 2
6 CS Municipal Sighetu Marmației 2
7 CSM VKSC Miercurea Ciuc 2
8 CSM Focșani 2

Locurile 9-16 -  Locurile 9-10
    Pct.
1 CSO Voluntari 4
2 CSM Phoenix Galaţi 2

Locurile 9-16 - Locurile 11-12
    Pct.
1 CSM Târgu Mureș 2
2 CS Municipal Mediaș 1

Locurile 9-16 - Locurile 13-14
    Pct.
1 CS Municipal Sighetu Marmației 2
2 ABC Athletic Constanța 1

Locurile 9-16 - Locurile 15-16
    Pct.
1 CSM VKSC Miercurea Ciuc 4
2 CSM Focșani 2

Playoff -  Sferturi de finală
  MC
BCM U FC Argeș Pitești 0
CSM CSU Oradea 3
 
SCM Timișoara 2
SCM Universitatea Craiova 3
 
CSA Steaua București 0
U BT Cluj-Napoca 3
 
BC CSU Sibiu 3
CS Dinamo Știința Bucureşti 1

Playoff -  Locurile 5-8
  MC
BCM U FC Argeș Pitești 2
CSA Steaua București 1
 
SCM Timișoara 2
CS Dinamo Știința Bucureşti 0

Playoff - Semifinale
  MC
BC CSU Sibiu 3
SCM Universitatea Craiova 1
 
CSM CSU Oradea 3
U BT Cluj-Napoca 1

Faza a II-a -  Grupa Roșie
    Pct.
1 BC CSU Sibiu 42
2 U BT Cluj-Napoca 41
3 CSM CSU Oradea 39
4 SCM Universitatea Craiova 36
5 SCM Timișoara 34
6 BCM U FC Argeș Pitești 34

Faza a II-a -  Grupa Galbenă
    Pct.
1 CSA Steaua București 18
2 CS Dinamo Știința Bucureşti 18
3 CSO Voluntari 18
4 CSM Phoenix Galaţi 14
5 CS Municipal Mediaș 11
6 ABC Athletic Constanța 11

Faza a II-a - Grupa Albastră
    Pct.
1 CSM Târgu Mureș 54
2 CS Municipal Sighetu Marmației 46
3 CSM Focșani 45
4 ACS Târgu Jiu 41
5 CSM VKSC Miercurea Ciuc 40
6 Rapid București 39

Faza a II-a - Grupa Verde
    Pct.
1 CS Agronomia București 31
2 CS Universitatea Cluj 27
3 CN „Aurel Vlaicu” București 26

Faza I - Grupa A
    Pct.
1 BC CSU Sibiu 25
2 U BT Cluj-Napoca 25
3 SCM Universitatea Craiova 24
4 CSM CSU Oradea 23
5 BCM U FC Argeș Pitești 20
6 SCM Timișoara 19
7 CSA Steaua București 18
8 CS Dinamo Știința Bucureşti 13

Faza I - Grupa B
    Pct.
1 CSO Voluntari 22
2 CS Municipal Mediaș 19
3 ABC Athletic Constanța 18
4 CS Cuza Sport Brăila 11

Faza I - Grupa C
    Pct.
1 CSM Phoenix Galaţi 35
2 CSM Târgu Mureș 35
3 CS Municipal Sighetu Marmației 31
4 CSM Focșani 29
5 ACS Târgu Jiu 29
6 Rapid București 26
7 CSM VKSC Miercurea Ciuc 25
8 CS Agronomia București 22
9 CS Universitatea Cluj 19
10 CN „Aurel Vlaicu” București 19

Faza turneelor finale - Turneu final promovare
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 6
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 5
3 ABC Athletic Constanța 4
4 CN „Aurel Vlaicu” București 3

Faza turneelor finale - Turneu final sateliti
    Pct.
1 CS Dinamo București 2 6
2 BCMU CSM 2 Pitești 5
3 CSU Sibiu 2 4
4 BC Timba 2 Timișoara 3

Faza semifinala - Grupa I - A
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 24
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 24
3 CN „Aurel Vlaicu” București 23
4 ABC Athletic Constanța 22
5 CS Municipal Ploiești 22
6 CSO Voluntari 22
7 CS Municipal Sighetu Marmației 17
8 CS Municipal Mediaș 14

Faza semifinala - Grupa II - B
    Pct.
1 Rapid București 14
2 ACS Târgu Jiu 12
3 CS Universitar Brașov 11
4 CS Agronomia București 10
5 CS Universitar Ploiești 7

Faza semifinala - Grupa III - C (Sateliti)
    Pct.
1 CSU Sibiu 2 11
2 BC Timba 2 Timișoara 7
3 BC Mureş Târgu Mureş 2 5
4 BC SCM Timişoara 2 4

Faza semifinala - Grupa IV - C (Sateliti)
    Pct.
1 BCMU CSM 2 Pitești 10
2 CS Dinamo București 2 9
3 Steaua CSM EximBank 2 București 8
4 CS Politehnica Iași 2 6

Faza de calificare - Grupa 1
    Pct.
1 CS Municipal Sighetu Marmației 18
2 CS Municipal Mediaș 16
3 BC Timba 2 Timișoara 16
4 ACS Târgu Jiu 15
5 BC SCM Timişoara 2 15
6 CSM Oradea 2 10

Faza de calificare - Grupa 2
    Pct.
1 CS Municipal Ploiești 17
2 CSO Voluntari 17
3 CSU Sibiu 2 15
4 BC Mureş Târgu Mureş 2 15
5 U BT Cluj-Napoca 2 14
6 CS Universitar Brașov 12

Faza de calificare - Grupa 3
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 23
2 CS Dinamo București 2 21
3 CSU Ştiinţa Bucureşti 20
4 CS Agronomia București 19
5 Steaua CSM EximBank 2 București 17
6 CS Universitar Ploiești 14
7 SCM U Craiova 2 12

Faza de calificare - Grupa 4
    Pct.
1 ABC Athletic Constanța 18
2 CN „Aurel Vlaicu” București 18
3 Rapid București 16
4 BCMU CSM 2 Pitești 14
5 CS Politehnica Iași 2 12
6 CS Phoenix Galați 2 12