CS Municipal Sighetu Marmației


CS Municipal Sighetu Marmației
Fondat în anul: 2017
Culori:

Detalii echipă

Staff

Președinte: George Opriș

Sala

Adresa: Sighetu Marmatiei
Preț bilete:
Știri
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe Rapid București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe Rapid București la o diferenţă de 13 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM VKSC Miercurea Ciuc
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM VKSC Miercurea Ciuc la o diferenţă de 7 puncte 
CSM Târgu Mureș rămâne neînvinsă în grupa valorică C a LNBM
Etapa cu numărul 6 s-a desfășurat astăzi, 7 noiembrie 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe ACS Târgu Jiu
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe ACS Târgu Jiu la o diferenţă de 12 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM Focșani
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM Focșani la o diferenţă de 5 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Agronomia București la o diferenţă de 30 puncte 
CSM Mediaș obține calificarea, după ce a recuperat un deficit de 15 puncte în fața celor de la CSO Voluntari
CSM Sighetu Marmației, Athletic Constanța și CSM Târgu Mureș completează tabloul în turul 3 al Cupei României 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Cuza Sport Brăila
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Cuza Sport Brăila la o diferenţă de 4 puncte 
Cupa României Masculin - Programul manșei secunde din turul 2
Meciurile retur pornesc de la diferențe între 3 și 30 de puncte 
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației
CSM Phoenix Galaţi învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației la o diferenţă de 20 puncte 
CSM Sighetu Marmației reușește o victorie importantă cu Cuza Sport Brăila
Maramureșenii au trecut la 11 puncte, în prima manșă din turul 2 al Cupei României 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Cuza Sport Brăila
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Cuza Sport Brăila la o diferenţă de 12 puncte 
Cupa României Masculin - Programul primei manșe din turul 2
Duelul dintre CSO Voluntari și CSM Mediaș este singurul care opune formații din grupa B  
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației
CSM Târgu Mureș învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației la o diferenţă de 33 puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Universitatea Cluj
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CS Universitatea Cluj la o diferenţă de 39 puncte 
CSM Focșani învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației
CSM Focșani învinge pe CS Municipal Sighetu Marmației la o diferenţă de 6 puncte 
CSM Sighetu Marmației a învins-o pe CSM Focșani în fața propriilor fani
Cei trei americani ai formației câștigătoare au marcat 64 de puncte 
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM Focșani
CS Municipal Sighetu Marmației învinge pe CSM Focșani la o diferenţă de 13 puncte 
Emil Kosztelnik: „Sperăm că vom putea alinia cea mai bună formație și implicit să câștigăm acest joc”
Antrenorul echipei din Sighetu Marmației a vorbit despre lotul de care dispune la debutul în noul sezon competițional, contra CSM Focșani 
CSM Sighetu Marmației și CSM Focșani se întâlnesc în primul tur al Cupei României
Cele două formații se vor confrunta și în urna valorică C 


Click aici pentru arhiva articolelor.
Faza turneelor finale - Turneu final promovare
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 6
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 5
3 ABC Athletic Constanța 4
4 CN „Aurel Vlaicu” București 3

Faza turneelor finale - Turneu final sateliti
    Pct.
1 CS Dinamo București 2 6
2 BCMU CSM 2 Pitești 5
3 CSU Sibiu 2 4
4 BC Timba 2 Timișoara 3

Faza semifinala - Grupa I - A
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 24
2 CSU Ştiinţa Bucureşti 24
3 CN „Aurel Vlaicu” București 23
4 ABC Athletic Constanța 22
5 CS Municipal Ploiești 22
6 CSO Voluntari 22
7 CS Municipal Sighetu Marmației 17
8 CS Municipal Mediaș 14

Faza semifinala - Grupa II - B
    Pct.
1 Rapid București 14
2 ACS Târgu Jiu 12
3 CS Universitar Brașov 11
4 CS Agronomia București 10
5 CS Universitar Ploiești 7

Faza semifinala - Grupa III - C (Sateliti)
    Pct.
1 CSU Sibiu 2 11
2 BC Timba 2 Timișoara 7
3 BC Mureş Târgu Mureş 2 5
4 BC SCM Timişoara 2 4

Faza semifinala - Grupa IV - C (Sateliti)
    Pct.
1 BCMU CSM 2 Pitești 10
2 CS Dinamo București 2 9
3 Steaua CSM EximBank 2 București 8
4 CS Politehnica Iași 2 6

Faza de calificare - Grupa 1
    Pct.
1 CS Municipal Sighetu Marmației 18
2 CS Municipal Mediaș 16
3 BC Timba 2 Timișoara 16
4 ACS Târgu Jiu 15
5 BC SCM Timişoara 2 15
6 CSM Oradea 2 10

Faza de calificare - Grupa 2
    Pct.
1 CS Municipal Ploiești 17
2 CSO Voluntari 17
3 CSU Sibiu 2 15
4 BC Mureş Târgu Mureş 2 15
5 U BT Cluj-Napoca 2 14
6 CS Universitar Brașov 12

Faza de calificare - Grupa 3
    Pct.
1 CS Cuza Sport Brăila 23
2 CS Dinamo București 2 21
3 CSU Ştiinţa Bucureşti 20
4 CS Agronomia București 19
5 Steaua CSM EximBank 2 București 17
6 CS Universitar Ploiești 14
7 SCM U Craiova 2 12

Faza de calificare - Grupa 4
    Pct.
1 ABC Athletic Constanța 18
2 CN „Aurel Vlaicu” București 18
3 Rapid București 16
4 BCMU CSM 2 Pitești 14
5 CS Politehnica Iași 2 12
6 CS Phoenix Galați 2 12