Capacitate: 400
Adresa: Satu Mare
Preț bilete:
Știri
CSM Satu Mare câștigat turneul 3 din Cupa României 3x3 feminin după o finală cu Sepsi
Duminică se dispută ultimul turneu din seria de patru de la Arena de Baschet din acest final de săptămână
CSM Satu Mare: „Ne-au dat cu sala-n cap și acum trebuie să ne trezim rapid la realitate”
Clubul sătmărean și-a cerut scuze suporterilor pentru înfrângerea la 39 de puncte cu ACS Sepsi SIC
ACS Sepsi SIC obține o victorie categorică în duelul cu CSM Satu Mare
Gazdele au controlat meciul încă din primul sfert, iar oaspetele pierdut-o pe Tavic înainte de pauză
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Satu Mare
ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe învinge pe CSM Satu Mare la o diferenţă de 39 puncte
Matea Tavic: „Ne așteptăm la un meci dur împotriva lui Sepsi. Va fi o luptă grea în sala lor, ca întotdeauna”
CSM Satu Mare joacă astăzi pe terenul campioanei ACS Sepsi SIC în ultima etapă din turul grupei A
ACS Sepsi SIC și CSM Satu Mare se întâlnesc pentru a 8-a oară în 2018
Reeditarea finalelor interne din sezonul trecut va fi transmisă pe FRB TV
Dragan Petricevic la CSM Satu Mare?
Selecționerul naționalei de senioare a României ar putea reveni în LNBF, de la campioana Egiptului la masculin
Florin Mureșan: „Şi noi am greşit în atac, dar ceva s-a întâmplat în sfertul trei când gazdele au primit 15 libere”
CSM Satu Mare a revenit de la 12 puncte la ultima pauză și s-a impus la Târgoviște
CSM Satu Mare revine pe final la Târgoviște și obține primul succes în deplasare
Gazdele conduceau cu 12 lungimi la ultima pauză, dar au marcat doar 5 puncte în sfertul patru
CSM Satu Mare învinge pe CSM Târgoviște
CSM Satu Mare învinge pe CSM Târgoviște la o diferenţă de 3 puncte
CSM Târgoviște și CSM Satu Mare joacă sâmbătă primul meci transmis din această ediție a LNBF
Dâmbovițencele sunt în căutarea primului succes, iar sătmărencele nu au câștigat încă în deplasare
Octavian Boian: „Ne este un pic mai greu în primele 2 sferturi deoarece junioarele pe care le avem sunt mai puţin experimentate”
CSM Satu Mare s-a impus acasă cu „U” Cluj, la primul meci cu Octavian Boian principal
CSM Satu Mare se desprinde în repriza a doua pentru victoria cu Universitatea Cluj-Napoca
Banca vicecampioanei a făcut diferența cu 29 de puncte
CSM Satu Mare învinge pe Universitatea Cluj-Napoca
CSM Satu Mare învinge pe Universitatea Cluj-Napoca la o diferenţă de 20 puncte
CSM Satu Mare întâlnește Universitatea Cluj la debutul lui Octavian Boian ca principal
Ambele echipe vin după înfrângeri cu Olimpia CSU Brașov
CSM Satu Mare se desparte de Marius Dobă după doar 2 etape scurse din LNBF
Vicecampioana merge pe mâna unui debutant ca antrenor principal
O sătmăreancă învinge pe CSM Satu Mare la Brașov
Flavia Ferenczi, sportivă care nu a avut loc în lotul lui Marius Dobă, a fost decisivă în victoria de vineri seară
Olimpia CSU Brașov reușește surpriza cu CSM Satu Mare deși a folosit o rotație scurtă
Sătmărencele au recuperat un deficit de 14 puncte în sfertul trei, dar gazdele au fost mai bune pe final
Olimpia CSU Brașov și CSM Satu Mare dispută primul meci al etapei a 2-a din LNBF
Gazdele au probleme de efectiv, iar oaspetele se vor putea baza pe Amukamara
Promise Amukamara: „Cupa Mondială a fost o călătorie de neuitat! Sunt atât de fericită că am reușit să șocăm lumea și să îi facem pe nigerieni fericiți”
Singura jucătoare din LNBF care a fost la mondial va debuta vineri pentru CSM Satu Mare