Pers. Contact: Calea Giuleşti Nr. 18 sector 6 Bucureşti

Adresa: Calea Giulești, Nr. 18, Sector 6, București
Preț bilete:
Știri
CSM Târgu Mureș a obținut locul 9 la prima participare în LNBF
Ruxandra Chiș a reușit un triple-double în ultima zi de la turneul doi, care a stabilit locurile 9-13
Rapid și Agronomia s-au impus în meciurile care au deschis grupa pentru locurile 9-13 din LNBF
CSM Târgu Mureș începe astăzi jocurile de la primul turneu, pe care îl găzduiește
LNBF: Programul primului turneu pentru locurile 9-13
Sala Sporturilor din Târgu Mureș găzduiește partidele de astăzi până sâmbătă
Depunctări drastice și schimbări majore în clasamentul Grupei Galbene din LNBF
CSU CSM Oradea urcă pe doi și va fi adversara campioanei ACS Sepsi SIC în primul tur din play-off
Se cunosc duelurile din primul tur al play-off-ul LNBF după rezultatele din penultima etapă
Singura incertitudine: cine va avea avantajul terenului propriu între CSM Târgoviște și FCC ICIM Arad
Florina Stănici (Diaconu) a înscris 37 de puncte pentru succesul Rapidului la Târgu Secuiesc
Alb-vișiniile sunt ca și calificate în play-off după victoria din penultima etapă a Grupei Galbene
Etapă cu surprize în Grupa Galbenă din LNBF, cu victorii ale ultimelor două clasate în fața primelor două
Agronomia și CSM Alexandria au câștigat cu Rapid și CSM Târgu Mureș, iar ACS KSE Târgu Secuiesc, la Oradea
Angel Robinson, primul triple-double al sezonului din LNBF în meciul dintre CSM Târgu Mureș și Rapid
Efortul său a fost anulat de performanțele mai multor rapidiste, care s-au impus după prelungiri
Victorie cu peripeții pentru Rapid la Târgu Mureș
Giuleștencele s-au impus după două reprize de prelungiri și s-au grăbit să prindă trenul după meci (Foto)
Rapid București câștigă cu CSM Alexandria și ajunge la 10 victorii în a doua grupă valorică din LNBF
Bucureștencele au condus în prima parte a meciului, dar au avut de recuperat 10 puncte în sfertul 4
Florina Stănici (Diaconu) și Kayla Mobley au înscris 70 de puncte în duelul dintre Rapid și ACS KSE Târgu Secuiesc
Americanca a egalat recordul stagional de eficiență, fiind a doua jucătoare cu 40 de puncte într-un meci
ACS KSE Târgu Secuiesc câștigă prima dată cu Rapidul în acest sezon
Pentru covăsnence a fost a 2-a victorie în Grupa Galbenă, iar pentru bucureștence al 2-lea eșec
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CS Rapid București
ACS KSE Târgu Secuiesc învinge pe CS Rapid București la o diferenţă de 6 puncte
Florina Stănici (Diaconu), aproape de triple-double în victoria cu Agronomia
Matei a fost în double-double pentru Rapid, iar Chițanu a înscris 20 de puncte pentru gazde
Rapid București câștigă pe terenul concitadinei Agronomia în etapa a 3-a din Grupa Galbenă
Alb-vișiniile profită de înfrângerea liderului și se mențin în cursa pentru ultimul loc de play-off
CSM Târgu Mureș obține al doilea succes consecutiv în Grupa Galbenă și trece pe doi
Rapidul rămâne la două puncte în spatele locului care duce în play-off
CS Rapid București învinge pe CSM Alexandria
CS Rapid București învinge pe CSM Alexandria la o diferenţă de 8 puncte
CSU CSM Oradea își ia revanșa cu Rapidul după un nou joc încheiat la o posesie
Florina Stănici (Diaconu) a reușit o nouă prestație foarte bună pentru bucureștence, care au încheiat prima fază a LNBF
Florina Stănici (Diaconu), prima jucătoare cu peste 40 de puncte într-un meci din această ediție a LNBF
Fundașul Rapidului a stabilit noul record stagional în victoria de la Târgu Secuiesc, în grupa valorică B
Rapid București se impune la Târgu Secuiesc și se menține pe locul secund în grupa B din LNBF
Diferența s-a făcut de la linia de fault, cu 27 de libere transformate de oaspete și 5 de gazde