Adresa: Splaiul Independenţei nr. 6, Cluj-Napoca, Cluj;
Preț bilete:
Știri
Universitatea Cluj câștigă la Constanța în primul duel pentru locurile 5-8
Gazdele au condus la 10 puncte în prima repriză, dar clujencele au făcut diferența în sfertul 3
Ocupantele podiumului LNBF de anul trecut sunt din nou în semifinale
FCC ICIM Arad este singura noutate din penultimul act față de ediția precedentă
Tierra Henderson, cea mai bună marcatoare a Universității Cluj în seria de play-off cu CSM Satu Mare
Mihaela Maxim a fost principala realizatoare a clujencelor de după semicerc
CSM Satu Mare este prima semifinalistă a LNBF 2018-2019
Sătmărencele au încheiat în minimum de meciuri duelul cu Universitatea Cluj din primul tur de play-off
CSM Satu Mare poate fi prima formație calificată în semifinalele LNBF din acest an
Sătmărencele au 2-0 înaintea meciului de astăzi de pe terenul Universității Cluj
CSM Satu Mare face 2-0 în primul tur de play-off după o nouă victorie cu Universitatea Cluj
Sătmărencele au controlat meciul doi, conducând în permanență
CSM Satu Mare preia conducerea în seria de play-off cu Universitatea Cluj după o victorie la 14 puncte
Vicecampioana s-a desprins decisiv în prima parte a sfertului trei
CSM Satu Mare și Universitatea Cluj încep seria de play-off cu două meciuri în zile consecutive
Va fi prima dată când cele două echipe se întâlnesc în play-off-ul campionatului
LNBF: Programul primelor meciuri din turul 1 de play-off
Zilele de disputare au fost modificate față de cele stabilite inițial
Tierra Henderson a stabilit un nou record stagional de intercepții în LNBF
Americanca a reușit primul său double-double la Universitatea Cluj în victoria cu CSM Târgoviște
Carmin Popa: „Ne-am autodepășit după părerea mea”
CS Universitatea Cluj-Napoca s-a impus în fața lui CSM Târgoviște după un final tensionat
Universitatea Cluj obține prima victorie cu CSM Târgoviște în acest sezon
Dâmbovițencele nu au reușit să-și oprească seria de înfrângeri nici în fața ultimei clasate din prima grupă
CSM Târgoviște caută la Cluj-Napoca victoria pentru locul 4 înainte de play-off
Cele două echipe au 5 și 6 înfrângeri consecutive în campionat
Se cunosc duelurile din primul tur al play-off-ul LNBF după rezultatele din penultima etapă
Singura incertitudine: cine va avea avantajul terenului propriu între CSM Târgoviște și FCC ICIM Arad
Phoenix Șiința Constanța își ia revanșa cu Universitatea Cluj
Constănțencele își asigură locul 6 la finalul sezonului regulat
CS Phoenix Știința Constanța învinge pe Universitatea Cluj-Napoca
CS Phoenix Știința Constanța învinge pe Universitatea Cluj-Napoca la o diferenţă de 19 puncte
Phoenix Știința Constanța găzduiește sâmbătă duelul pentru locul 6 cu Universitatea Cluj