Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 ianuarie 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 ianuarie 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 ianuarie 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 ianuarie 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 ianuarie 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
BC SCM Timișoara a anunțat transferul lui Jordan Burgess
Americanul își începe cariera profesionistă, după patru sezoane petrecute în NCAA la Virgina Commenwealth Univeristy 
Dani Popescu a semnat cu nou-promovata Politehnica Iași
Fundașul a evoluat în ultima stagiune la BC Mureș Târgu Mureș 
Igor Mijajlovic trece în curtea celor de la BC SCM Timișoara
Sârbul a îmbrăcat în ultimele două sezoane echipamentul galben-albastru al celor de la CSU Sibiu 
Zeljko Sakic: „Întotdeauna îmi doresc să fiu pe primul loc, așa că vreau primul loc indiferent în ce competiție jucăm”
Component al naționalei Croației, noul jucător al campioanei României are șanse foarte mari să ajungă mai repede la Cluj-Napoca cu ocazia EuroBasket 2017 
Titus Nicoară: „Cred că putem fi surpriza plăcută a acestui sezon”
Baschetbalistul vorbește despre mutarea sa la BCM U Pitești 
Milos Komatina rămâne la BC SCM Timișoara
Muntenegreanul va petrece și sezonul 2017/2018 pe Bega 
Branko Jereminov, primul străin anunțat de BC Timba Timișoara
Sportivul sârb a evoluat în sezonul trecut în Qatar 
Milivoje Mijovic: „Cred că este o bună oportunitate de a mă impune ca jucător de baschet”
Sârbul vorbește despre decizia de a veni în România la BC Mureș 
LaMarcus Reed continuă la BC Mureș Târgu Mureș
Baschetbalistul american a ajuns în România la începutul lunii februarie și va continua în Ardeal și în sezonul 2017-2018 
Mihai Paul și-a anunțat retragerea: „Aici o să închei. Rămâi cu bine, baschet”
Miță a evoluat la mai multe echipe din România, iar în ultimul sezon a cucerit titlul de vicecampion național alături de Steaua CSM 
andreiuts93 "Si cand o sa va bata Nicoara..."
0 
Da, poate va aduce si campionatul in Pitesti daca e. 
click pt. Articol 23 iulie 2017 18:33
0 
Parerea mea e ca baiatul asta juca pt Sibiu in primul rand cu sufletul...ceea ce e atat de rar in zilele noastre. Era un jucator bun, mai ales de la 3 puncte, dar Herr Fleseriu stie ce e mai bine.... 
click pt. Articol 23 iulie 2017 13:52
csu4ever asa si asa
0 
Daca viitorul PG va fi mai bun nu mai intereseaza pe nimeni plecarea lui Igor. Dupa statistici nu inspira insa incredere dar Polonia e la ani lumina fata de noi la valoarea campionatului intern. Dar ca sa fim corecti trebuie sa recunoastem ca Igor a fost un jucator cheie in ultimii doi ani. Nu sunt de acord cu unii dintre voi care spun ca prestatiile lui au scazut. Din contra daca nu ii aveam pe Cooper si Igor la forma la care au fost in play-off pierdeam fara istoric cu Muresul. Ce a facut marele Hardy in play-off? S-a menajat pentru noul contract ca altfel parca a jucat mereu pe invers sau in dusmanie. Plus ca in ultimii 15 ani am avut parte doar de mercenari si fosti puscariasi(unii dintre ei) daca ma refer la strainii echipei. Igor e o mostra de profesionalism, atitudine si determinare. Sigur pastrand proportiile la nivelul slab la care se afla campionatul nostru. Sa nu uitam ca acum 2 ani cand a venit la noi, echipa era la retrogradare dupa primele etape. Nu cred ca am pierdut din cauza lui Igor. Am avut multe maini moarte tot play-offul incepand cu Hardy si Davis. Cred ca era foarte important sa ii mentinem pe Igor si Popescu. Dar in fine Dan stie ce vrea de la echipa. Si el mai are mult de invatat daca ne amintim cum a incheiat campionatul trecut. Plus in declaratiile care le da chiar si public sau privat. 
click pt. Articol 23 iulie 2017 00:22
Hermannstadt Obiectiv comentariula tau
0 
Uitati-va ce CV are Laser fata de Miahilovici ! In plus sa nu uitam ca Timisoara este mai aproape de Belgard si cum Jelena a nascut de curand stia tot sibianul ca Igor va semnat cu Timisoara.Astazi a venit doar confirmarea, la fel ca zilele trecute legat de Popescu cu Timba. Hai sa nu privim partea pozitiva , pana acum avem 3 straini neasteptat de buni fata de ce aveam anii trecuti in aceasta perioada. La fel ca Hardy , Igor si-a facut datoria fata de CSU dar asteptam un plus care va veni cu siguranta ! Hai CSU ! 
click pt. Articol 23 iulie 2017 00:21
0 
Foarte bun comentariul. Păcat ca multi suporteri sunt ghidați dupa pareri si idei perfecționiste. In realitate Igor NU mai avea cum sa ajungă la Sibiu din niciun punct de vedere. Nici macar din al lui. Hai sa fim optimiști, cred ca am adus ceva mai bun. 
click pt. Articol 22 iulie 2017 21:44
gyke De acord
0 
Trebuie sa-i multumim lui Igor pentru tot ce a facut pentru CSU in acesti doi ani. Pe de alta parte, am mai spus, cred ca se impunea o schimbare pe acest post. In ultima parte a sezonului trecut, calitatea prestatiilor lui (in special defensive) a scazut mult. Iar apoi au fost si acele cateva finaluri de meci, cand contrar indicatiilor lui Fleseriu, nu si-a asumat niste actiuni, iar echipa a pierdut. Cu siguranta s-au rupt niste punti atunci, iar mie mi-era clar ca urmeaza despartirea. Sper si cred ca noul PG o sa fie peste Igor, dar ne vom convinge de asta mai curand. Sa vedem ce mai aducem langa, eu sunt putin ingrijorat la partea de jucatori romani din lot. Mai povestim. 
click pt. Articol 22 iulie 2017 18:38
trancer Sibiu
0 
Opinia mea rste ca cei din Sibiu care scriu aici se ghidează prea mult după suflet și mai puțin după realitate.Mijajlovic este un jucător bun dar nu deosebit. Are puncte bune dar și destule lipsuri, mai ales vorbind despre un Pg. Așteptați sa vedeți ce poate noul Pg și apoi vorbiți. Și mai ales fiți super multumiti ca a voastră conducere pe care acum o acuzati a reușit confirmarea lui Cooper. Acesta da, este un jucător greu de găsit de o echipa din Romania, guarzi ca Mijajlovic sunt mai ușor de găsit. Bafta! 
click pt. Articol 22 iulie 2017 14:27
0 
Ganditi-vă un pic ca a fost adus un jucător cu mai mare experiență pe postul de Pg. Va garantez ca Laser il va suplini și chiar va aduce un plus 
click pt. Articol 22 iulie 2017 13:27
DonJuan SPIRIT !!!
0 
Semm ca pe cei din conducere si pe cei care aleg lotul de jucatori ii doare fix in pix de suporteri. Singurul jucator care a jucat cu sufletul pentru aceasta echila este lasat sa plece. Fleseriu este un orgolios iar daca nu ii vor iesi cartile va fi aratat cu degetul. El a decis atat plecarea lui Igor cat si a lui Popescu. Oare de ce ? 
click pt. Articol 22 iulie 2017 13:13
@lexCSU Trist !
0 
Sunt foarte dezamagit...rar prinzi asemenea jucatori de caracter, nu trebuia lasat sa plece.... mult succes Igor !  
click pt. Articol 22 iulie 2017 13:05