Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 ianuarie 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 ianuarie 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 ianuarie 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 ianuarie 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 ianuarie 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Sezonul 2016/2017 în România, 3 trofee puse în joc, toate 3 câștigate de U-BT Cluj-Napoca
Baschetbaliștii pregătiți de Mihai Silvășan, Dorin Pintea și Branko Cuic au câștigat pe rând SuperCupa României, Cupa României și campionatul 
Ousmanne Barro: “E de necrezut. În sfârșit am reușit să câștig titlul”
Senegalezul a jucat în a patra sa finală LNBM 
Kyndall Dykes: “E un sentiment incredibil”
Dykes, la al doilea titlu în tricoul lui U BT Cluj-Napoca 
FINALA 2017. MVP: Ousmane Barro
Pivotul african a fost omul meciului în două dintre cele trei jocuri ale finalei 
Mihai Silvășan: „Sunt foarte fericit pentru jucătorii mei și le mulțumesc din suflet pentru că au rămas împreună”
Silvă a câștigat titlul de campion național în 2017 din postura de antrenor, după ce în 2011 o făcea ca jucător, în ambele situații reprezentând culorile clubului de sub Feleac 
Jukka Toijala: „Primele două meciuri au fost strânse, nu și astăzi”
Antrenorul finlandez consideră că echipa sa a fost lipsită de energie în meciul 3 al finalei LNBM 
FINALA 2017. U-Banca Transilvania Cluj-Napoca este noua campioană națională a României
Clujenii s-au impus în meciul 3 pe terenul Stelei și au câștigat finala cu 3-0 la general 
Titus Nicoară și Bobe Nicolescu vor îmbrăca echipamentul lui CSM CSU Oradea și în stagiunea viitoare
Cei doi jucători români se află sub contract cu formația bihoreană 
Cristian Achim, încă un sezon pe banca lui CSM CSU Oradea
Cel mai longeviv antrenor din LNBM continuă la Oradea 
0 
e greu sa schimbi sala doar pentru 2 meciuri ... pe langa avantajul suporterilor ... terenul propriu vine repere stabilite de jucatori, cu comfortul aruncarilor la un panou cunoscut ... cu sute de ore de antrenament ... 
click pt. Articol 27 mai 2017 14:37
stef scuzați greşelile
0 
Taste de pe telefon. 
click pt. Articol 27 mai 2017 13:53
stef continuare
0 
nu a şi greşit, dar ceea ce a făcut pentru baschetul clujean este imens şi de aceea i se cuvin, acum când ne bucurăm cu toții, să îi spunem un mulțumesc din inimă. 
click pt. Articol 27 mai 2017 13:52
stef Mircea Cristescu
0 
Anterior am mulțumim băieților, lui Silvă şI întregului staff. Acum vreau să-I aduci mulțumirile mele lui Mircea, "frumosul nebun" care a crezi în baschetul clujean. Fără zbaterea continuă de a găsi sponsori, antrenori, jucător nu am fi azi atât de bucuroşi. Nu spun că nu ă şi 
click pt. Articol 27 mai 2017 13:47
DonJuan Deplasare
0 
Totusi de ce galeria lui U nu a fost la meciul 3 al finalei ? Au fost acolo doar 20 de persoane. Practic au fost cei din familia jucatorilor. Felicitaruli Cluj pentru titlu. 
click pt. Articol 27 mai 2017 11:29
raress23 Baia in Somes.
0 
CAND? )) Ar fi frumos ca autoritatile sa se mobilizeze si profitand de Zilele Clujului sa invite baietii la parada. Asa i-ar putea aplauda si ovationa intreg orasul. Multumim baieti ! Ne vedem la aeroport! U. 
click pt. Articol 27 mai 2017 10:52
0 
Cu bune si cu rele dar cred ca acesta a fost cel mai frumos sezon baschetbalistic din ultima perioada, am avut baschet in nestire, am fost favoriti dar au fost multe meciuri tari, am castigat la mare lupta! Parerea mea este ca Oradea merita cu prisosinta finala, din pacate a ajuns sa joace cu noi in semifinale(in finala daca am fi jucat am fi avut si prelungiri)! Sibiul.... Muresul..... Timisoara..... a fost meciuri frumoase si sper ca sezonul urmator sa fie si mai frumoase! Nu desconsider Steaua dar... a lipsit ceva din meciurile cu ei....ceva ce nu lipseste cand jucam cu echipele din Ardeal....

P.S. Desi am contestat(in trecut) galeria lui "U" acum cred ca este cazul sa imi cer scuze si sa le spun ca au fost absolut senzationali (nu-mi plac injuraturile dar exceptand alea..... a fost ceva de vis)!

Haide "U" 
click pt. Articol 27 mai 2017 10:44
0 
DA! 
click pt. Articol 27 mai 2017 10:38
0 
Tinerea echipei unite a fost marele lui atu si cand era doar jucator! 
click pt. Articol 27 mai 2017 10:37
0 
Supercupa,Cupa ,Campionat galeria lui "U" e Unicat ! 
click pt. Articol 27 mai 2017 08:28