Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 January 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 January 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 January 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 January 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 January 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Optimism la SCM U Craiova, înainte de startul playoff-ului
Dan Ioan: „Ne dorim să ajungem în semifinale. Ar fi ideal un 3-0” 
LNBM, Top 6: Programul ultimei etape din faza a doua a sezonului regulat
Patru partide din ultima rundă se desfășoară în același timp 
LNBM: Clasamentul înaintea ultimei etape
Toate calculele pentru playoff după runda a noua din Top 6 LNBM 
Cristian Achim: „Ne așteaptă un prim tur de play-off de-a dreptul horror”
Antrenorul lui CSM CSU Oradea a lăudat mai mulți jucători după victoria cu U-BT Cluj 
Tudor Costescu: „Am făcut un joc foarte bun și mă bucur că am dominat autoritar”
BC SCM Timișoara a condus și la 25 de puncte în victoria cu liderul BC CSU Sibiu 
Dan Fleșeriu: „Nu am arătat ca o echipă de pe locul 1”
BC CSU Sibiu a pierdut categoric partida jucată pe terenul lui BC SCM Timișoara 
Câștigătoarea sezonului regulat din LNBM se va decide în ultima etapă
BC CSU Sibiu și U BT Cluj-Napoca se duelează în meci direct în ultima etapă pentru poziția care asigură avantajul terenului propriu pe toată durata playoff-ului 
BC SCM Timișoara învinge pe BC CSU Sibiu
BC SCM Timișoara învinge pe BC CSU Sibiu la o diferenţă de 14 puncte 
BC SCM Timișoara se impune clar în partida cu BC CSU Sibiu
Liderul Ligii Naționale de Baschet Masculin a ratat șansa de a-și asigura poziția întâi cu o etapă înainte de finalul sezonului regulat 
Victorie pentru CSM CSU Oradea în derby-ul etapei
Bihorenii s-au impus la 4 puncte diferență 
0 
Un tampit. La fel ca tacsu. Macar lui i se trage de la praz. 
click pt. Articol 27 April 2018 11:00
studentU apai sincer
0 
is multumit cu transmisia frbtv. comentariul e blana dar si la digi e fel.
Pe net se poate uita oricine, de pe orice device, de pe orice net - ne neaparat Digionline sau cablu digi.
Daca as fi frbtv as incerca sa transmit de sezonul urmator toate meciurile asa. si apoi sa scot bani din canalul de youtube. Acum ca sunt tvuri smart, te poti uita si pe plasma.
Deci pt ce iti mai trebuie broadcaster?  
click pt. Articol 27 April 2018 10:32
0 
Trebuia sa batem la peste 10pct daca nu bateamn noi Clujul. Acum suntem la egalitate si cu o victorie trecem pe 3. Pt noi si Sibiu e simplu, locul 3 sau 4, respectiv 1 sau 2, nu poate fi influentat de rezultatul celeilalte intalniri. Pt Steau si Cluj e putin diferit : pot ocupa 3 locuri diferite in functie de rezultatele ambelor meciuri. 
click pt. Articol 27 April 2018 09:10
0 
Acum e randul meu sa te contrazic. Daca batem Steaua, trecem pe 3, indiferent daca batem la 10 puncte sau mai putin. :) 
click pt. Articol 26 April 2018 22:12
0 
Comoditate si bani.
E mai bine pentru ei sa transmita de la Bucuresti, ca acolo au ei "caruta". Tipic Digi Sport, televiziune de cacao. Sper ca la anul sa transmita altcineva care au un minim de respect fata de baschet. 
click pt. Articol 26 April 2018 19:38
0 
Stie cineva din ce motive nu transmite Jiji Sibiu-Cluj?
S-au puturosit si le e lene sa se deplaseze la Sibiu?
Ah, am uitat ca astia sunt o statie de 2 lei. Defapt cred ca isi pun bani de-oparte sa se deplasez prin cantonamentele FCSB prin Cipru ... Sa ne transmita "live" amicalele lu' Jiji? ... 2 lei, nu mai mult. 
click pt. Articol 26 April 2018 19:32
andrac Lupta
0 
Va fi interesant cum se va termina Sibiu vs Cluj. Ca o mica aroganta... cei de la Craiova au declarat ca vor in semifinale, cu 3-0 in primul tur. Si eu sunt fan Pitesti si, desi acum avem lot complet si valoros, nu as zice ca avem prima sansa in primul tur. 
click pt. Articol 26 April 2018 17:41
gambler No offense
0 
Nu stiu ce baschet ai vazut dar Oradea a batut clujul in toate meciurile jucate, pana si anu trecut cand Clujul avea super echipa i-am batut acasa fara drept de apel deci shut the fuck up #hater 
click pt. Articol 26 April 2018 16:27
trancer Clasament final
0 
Pt Sibiu va fi o mare realizare sa obțină locul 1. Deci nu m-as mira sa fie veselie acolo chiar dacă va pierde la mai puțin de 7p. Nu știu cât de mult vor putea profita de avantajul terenului propriu, pt ca intr-o semifinala cu Cluj, Steaua sau Oradea nu cred ca vor câștiga 3 meciuri. Clujul este singura care are 3 variante de clasare, însă un eventual loc 3 l-as cataloga o mare rușine! Dacă intra în playoff de pe 1 sau 2 va avea prima șansă la titlu. În raționamentul meu Steaua și Oradea vor termina pe 3 și 4, indiferent pe ce locuri și vor trebui sa fure un meci în deplasare în semifinale. Și au toate șansele având în vedere ca par mai în forma decât Sibiu (care parcă merge tot mai greu acasă iar în deplasare este fără consistenta) și Cluj (care numai a favorita nu arata, deși ma tot aștept sa văd statutul asta). Ordinea pronosticata de mine: Cluj, Sibiu, Steaua, Oradea. 
click pt. Articol 26 April 2018 16:18
Oldtimer Restanta d-lui Silvasan
0 
Daca te uiti in palmares, asa este, dl. Silvasan a luat cam tot ce se putea lua in perioada scursa de la mommentul in care a foat numit antrenor al U-BT pana in prezent.
Insa multi dintre cei care "manca baschetu' pe pita" si pun statistica pe un plan secundar si, sper/cred, chiar domnia-sa, stiu ca inca a ramas dator cu un lucru: sa "livreze" echipa....adjectiv  
click pt. Articol 26 April 2018 12:49