Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 ianuarie 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 ianuarie 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 ianuarie 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 ianuarie 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 ianuarie 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Iuri Fraseniuc trece la Steaua CSM EximBank
Extrema de forță sosește de la SCM U Craiova, acolo unde a început stagiunea 2016/2017 
Consiliul de administrație al BC Mureș se va reuni în această săptămână
Oficialii ardeleni vor să clarifice situația președintelui Cornel Lungu 
Finalul de sezon în baschetul românesc
Programul complet al tuturor competițiilor, de la Liga Națională la Babybaschet 
Lucas Tohatan și Cristian Porumb, la BC SCM Timișoara
Cei doi tineri baschetaliști vin de la Olimpic Baia Mare 
LNBM revine cu meciurile din faza a doua a sezonului regulat
4 din cele 5 meciuri programate în weekend vor fi televizate de DigiSport 
ACTUALIZARE. Cornel Lungu și-a prezentat demisia din postura de președinte al BC Mureș Târgu Mureș
Decizia oficialului originar din Cluj-Napoca a survenit în această dimineață. 
BC Mureș trece fără probleme de BCM U Pitești
Mureșenii au încheiat prima parte a sezonului pe locul 7, iar Piteștiul se clasează pe 5 
Mihai Silvășan: „De luni uităm că suntem pe primul loc și ne concentrăm pe turneul 1-6”
U-BT a învins în ultima etapă pe Dinamo București  
Cristian Achim despre plecarea lui Mirkovic: „A trebuit să ușurăm bugetul echipei”
Tehnicianul vorbește și despre situația lui Rareș Pașca. 
Cristian Achim: „Pot să spun că ne-am îndeplinit ambele obiective pentru acest meci – victoria și Barnette”
CSM CSU Oradea a încheiat prima fază a sezonului regulat cu victorie în fața lui Phoenix Galați 
gyke Mda
0 
Era clar ca trebuiau sa se intareasca, in special la romani, pentru a emite pretentii mai mari de semifinale. Sa vedem acum si "provincia"... 😁 Se anunta niste meciuri faine in partea a doua a campionatului. 
click pt. Articol 28 februarie 2017 18:39
icsabex gresit
0 
Insolventa ASA se datoreaza faptului ca si anterior finantarea s-a facut ilegal ... clubul avea datorii la buget si nu putea fii beneficiar al banilor publici. Ca urmare Primaria A TREBUIT SA IASA DIN ASOCIERE. 
click pt. Articol 28 februarie 2017 15:01
0 
uite ca avem si un trol pe aici 
click pt. Articol 28 februarie 2017 14:53
DonJuan Tohatan
0 
In 2 ani de zile va fii bataie mare pe acest jucator. 
click pt. Articol 28 februarie 2017 02:21
piroskutya Lungu, cele mai mari succese din istoria clubului
0 
Cine spune ca Lungu a distrus echipa greșește grav. Cu el echipa a atins cele mai mari succese, a adus jucători de valoare pe bani putini. 5 finale din care 4 furate de fluierași înseamnă cele mai mari realizări ale baschetului mureșean. Îl cunosc destul de bine, îl știu cât suflet a băgat în echipa. A băgat și bani cât a avut, a neglijat și familia pentru baschet. Cei care cred ca fără el baschetul mureșean va fi mai eficient se instala groaznic. Fie sa nu am dreptate,! 
click pt. Articol 27 februarie 2017 19:09
0 
Insolventa ASA se datorează faptului că primaria a iesit din asociere după reclamatia împotriva primarului și a consilierilor ce au votat alocarea de fonduri. 
click pt. Articol 27 februarie 2017 18:46
0 
Dacă Barni a tăcut e mai grav. Trebuia să atragă atentia colegilor ce l-au denunţat pe primar pentru finantarea sportului că demersul lor va paraliza orice echipă sportivă locală. Trebuia să aibă decenţa, în ciuda adversităţii dintre Florea și partidul său, să explice berbecilor care au reclamat că e miscare ce pe termen lung are efecte dezastruoase pentru sport.  
click pt. Articol 27 februarie 2017 18:44
popsiis Meciuri
0 
Si ce daca joaca miercurea, sezonul asta a jucat de multe ori in timpul saptamanii 
click pt. Articol 27 februarie 2017 18:21
u66 U bt
0 
Ne "bucuram" nespus ca ați schimbat programul meciurilor anunțat anterior!😆 
click pt. Articol 27 februarie 2017 17:54
0 
In ceea ce il priveste pe d-l Lungu, acesta a gresit flagrant prin faptul ca s-a bazat an de an pe acesti bani, aproape exclusiv, in timp ce alte echipe, gen Oradea, Cluj, Steaua, incepand sa caute si sa beneficieze an de an de o contributie din ce in ce mai mare la buget de bani veniti din sfera privata. Consider ca acest 'statul cu mainile la san' a ajuns la punctul culminant acum, cand deodata trezindu-se cu banii publici blocati, n-a mai stiut de unde si de la cine sa 'cerseasca' bani intr-un termen scurt. Asta bineinteles in conditiile in care nu exist un proiect functional pe rol, doar eventual in stadiul de .ppt

Din aceste motive de mai sus consider in continuare, in ciuda parerii dvs de mai sus, ca DA d-l Lungu este principalul vinovat pentru situatia in care se afla in prezent clubul nostru, BC Mures! Si din aceasta cauza ar trebui sa-si deie demisia, din propria initiativa!  
click pt. Articol 27 februarie 2017 17:28