Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 January 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 January 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 January 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 January 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 January 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Goran Martinic a părăsit-o pe SCM U Craiova și a semnat în Ungaria
Cel mai bun marcator din Liga Națională de Baschet Masculin pleacă înaintea părții decisive a sezonului 
BC SCM Timișoara, victorie la Iași
Bănățenii ajung la 12 victorii în actuala ediție a Ligii Naționale de Baschet Masculin 
BC SCM Timișoara învinge pe CS Politehnica Iași
BC SCM Timișoara învinge pe CS Politehnica Iași la o diferenţă de 23 puncte 
CSM Steaua EximBank l-a „repatriat” pe Randal Falker
Americanul revine la echipa militară pentru a doua parte a sezonului 2017/2018 
Rami Hadar s-a întors oficial la Craiova
„Craiova este a doua mea casă. Îi mulțumesc lui Ako Todorov” 
Sala Sporturilor din Târgu Jiu a fost dată în sfârșit în recepție
Cum arată noua arenă gorjeană (FOTO) 
Aleksandar Todorov și-a găsit un nou angajament în Bulgaria
Antrenorul macedonean a fost prezent ultima oară pe banca tehnică a Craiovei 
Tudor Costescu: „Va fi un meci foarte greu, mai ales după un asemenea drum lung”
BC SCM Timișoara va înfrunta în deplasare Poli Iași 
Politehnica Iași joacă un nou meci pe teren propriu, în fața lui BC SCM Timișoara
Cele două echipe dispută o restanță din etapa a 16-a din sezonul regulat al LNBM 
U-BT Cluj-Napoca și CSM CSU Oradea vor disputa câte un amical în acest weekend
Cele două echipe vor întâlni același adversar din Ungaria 
0 
sala moderna de 1200 locuri in 2018 intr-o tara de 20 milioane.Ceausescu le facea mai mari tovarasi :))
 
click pt. Articol 23 February 2018 08:38
Un barfitor! nu stiam ca din cauza lui Jones echipa pierde
0 
Dar in viata inveti.Aha acum stiu de ce avem doar 2 victorii.Jones e de vina !!!!
asa e dar pentru ca nu isi mai aduce aportul la echipa.
Frate am intalnit trolli la viata mea,dr asa tristi si frustrati mai rar
PEACE 
click pt. Articol 22 February 2018 21:11
Catalin D to be continued...
0 
Ce-i drept ,pe vremea lor nu se fura.
Robets e plecat,pe sursa sigura.A "plecat" la fel ca si cei precedenti,dat afara.
Sponsorii sunt de fapt colaboratori. E o mare diferenta sin moment ce trebuie platiti.
Si cine a adus vorba de Tenter?
Toata lumea vrea ca aceasta echipa sa reuseasca,de asta suntem suporteri. Dar noi sustinem echipa,nu conducerea,cum am facut si cu echipa de fete ,ucise de actuala conducere.
M-am plictisit de scuzele lor .

ca incheiere,de vede ca este un grup care nu-i suporta pe Jones,pe primar si fostii antrenori. Sigur nu aveti nici o legatura cu actualii manageri:)))

Chiar imi place sa va vad asa frustrati. 
click pt. Articol 22 February 2018 20:56
Catalin D Tourist,vesnicul avocat al moldoveanului
0 
am si eu o intrebare ca deja e penibil: care e problema voastra cu Jones? Va comportati ca niste muieri barfitoare. Se pare ca ii urmariti rau viata,ceea ce va face fani infocati.
Voi injurati pe toata lumea care a facut ceva. Nimeni nu are valoare,doar cei doi hoti si mincinosi sunt oameni cinstiti. Ce-i drept,pe vremea lor,nu se furau bani care sa fie ba 
click pt. Articol 22 February 2018 20:49
tourist basket85
0 
Inca ma intreb daca ar mai trebui sa-ti raspund... promit ca este ultima data (oricum esti spalat pe creier).

1. "primar(cel din urma imbratisandu-l)." Pentru tine aceast lucru este un indicator al valorii si performantei? Raspunde la intrebare, unde joaca Jones sau pe unde o sa-l mai putem vedea in viitorul apropiat?

2. Cine a ridicat baschetul iesean??? In perioada petrecuta de idolii tai (Nanescu si Gavrilescu) cati sponsori au venit la echipa si ce masuri s-au luat in vederea amenajarii salii sporturilor? S-a incercat vreo reforma in baschetul iesean atunci pe care noi nu am observat-o?

3. A plecat Roberts (sau poate nu a plecat) a venit Andrija Bojic - stii tu ce intelegeri sunt intre jucatori si conducere, sau ce se intampla in cadrul echipei? Spune-ne si noua.

4. Putea cineva din baschetul iesean sa il convinga pe Marcel Tenter sa vina la echipa din Iasi in aceste momente grele?

5. Nu am vazut sa scrii ceva legat de victoria echipei din meciul cu Phoenix - probabi plangeai pe sub tribuna de suparare ca echipa are rezultate... 
click pt. Articol 22 February 2018 10:25
basket85 :))) un moldovean
0 
Articolul este despre neplata jucatorilor,dar singurul lucru care ti-a atras atentia este factul ca J Jones este in Iasi?:))
Toti cei care am fost la meci am vazut cum a fost primit Jermale de public si primar(cel din urma imbratisandu-l).
Am vazut si privirile aruncate intre Toma si Schiopu-soc si groaza. Drept sa spun,m-au uns la suflet.
Iar Jermale nu statea langa "dl cu sapca",ci intre el si primar,domnul in cauza fiind un mare nume in baschetul iesean,Viorel Nanescu. Dumnealui si sotia,Sorana Gavrilescu au ridicat cele dpua echipe de baschet in LN,iar cele 3 secaturi(Tsirogiannis,Toma,Sciopu) au distrus tot.
Si nici Georgi nu a gasit alta echipa,el fiind om de nationala. Dar aparent ti-ai creat un job in a critica jucatorii neplacuti de Toma si Schiopu. Esti fanul lor nr 1.
Am auzit ca si de Roberts s-au debarasat. Si vorbind de non valori,astia cand il urmeaza pe antrenorul grec? 
click pt. Articol 21 February 2018 15:55
un moldovean Fosta vedeta ?!
0 
Fosta vedeta , Jones, parca plecase de la Iasi, intr-o atmosfera destul de incordata. Sa inteleg ca valoarea nu i-a permis sa-si gaseasca un angajament /
Si, apropo, poate ca nu a stat langa edil si manager ci poate a stat langa fostul antrenor , Viorel Nanescu, d-nul cu sapca 
click pt. Articol 20 February 2018 19:51
0 
Eduard Popa Asa da 
click pt. Articol 19 February 2018 20:24
andreiuts93 Sunt 7, nu 6!
0 
+ Gajovic in selectionata Muntenegrului. 
click pt. Articol 19 February 2018 15:59
un moldovean Da, in sfarsit !
0 
Da, in sfarsit, Sala Polivalenta din Iasi are parchet regulamentar si se poate juca baschet. Da, in sfarsit echipa ieseana a putut evolua in capionat in fata propriilor suporteri. Da, in sfarsit am vazut baschet frumos, baschet de calitate. Am vazut scheme lucrate, am vazut executii individuale de exceptie. Da, in sfarsit avem si antrenori, cuplul Jorovic , Tenter a demonstrat cum se aseaza o echipa in teren si cum se poate schimba cursul jocului cu un time-out bine cerut.
Am vazut si doi jucatori extraordinari, Taylor si Bojic completati de un Jackson extrem de eficient.
Am vazut si o echipa galateana foarte bine organizata care s-a batut pana in ultimul minut pentru victorie.
Da, in sfarsit am vazut ieseni fericiti ! 
click pt. Articol 19 February 2018 08:04