Cine sunt câștigătorii concursului „6 Ani de TotalBaschet”


Trimitem doi fani dedicați baschetului 100% să susțină România la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca.

Duminică, 21 ianuarie, proiectul TotalBaschet a împlinit 6 ani de existență. Cu prilejul acestui moment aniversar am pus la bătaie două bilete „follow my team - România” la EuroBasket 2017 - Cluj-Napoca. În cele 32 de ore de concurs, peste 150 de persoane ne-au transmis feedback-ul cu privire la ce subiecte își doresc să regăsească mai des pe site-ul nostru.

Dintre acestea doar 93 au îndeplinit condițiile de participare (comment pe site/like&share&comment pe pagina de Facebook) și au fost introduși pe o listă, iar prin intermediul site-ului random.org am stabilit cei doi câștigători. Aceștia sunt Alex Lupu și Anisia Dumitrescu.

Vă mulțumim pentru participare, dar și pentru gândurile calde! Felicitări câștigătorilor!



totalbaschet.ro / 23 ianuarie 2017 / 23:53


Galerie foto


KBSC2430 share si like?
-1 
"În acest sens, venim cu un concurs aniversar în care punem la bătaie două bilete follow my team (România) la cel mai important eveniment baschetbalistic organizat în țară în ultimii ani, EuroBasket 2017 Cluj-Napoca. Tot ce trebuie să faceți pentru a participa este să răspundeți, printr-un comentariu, la următoarea întrebare" Cam asta scria pe site nu scria nimic de share si like la pagina. Probabil n-ati mai vazut si n-ati mai pus pe site, inteleg dar e putin frustrant. Oricum frumoasa intentie si succes pe mai departe. 
24 ianuarie 2017 00:25
BB55 comm
-1 
coment pe site?
Asta de unde ati mai scos-o? Nu s-a scris nicaieri despre asta. 
24 ianuarie 2017 05:04
0 
Dragi participanti, V-ati regasit pe lista celor 93. Concursul s-a derulat in acelasi timp pe site cat si pe facebook. Cei de pe facebook au trebuit sa raspunda la intrebare alaturi de un share al paginii si un like la pagina. Pentru a intra in concurs, userii de pe site au trebuit doar sa raspunda la intrebare printr-un comment :) Sper ca totul e clarificat acum! Va multumesc! 
24 ianuarie 2017 10:20
KBSC2430 clarificare
-1 
Am inteles! Va mulțumesc pentru clarificare! 
24 ianuarie 2017 10:29

Este necesar să vă autentificaţi pentru a putea introduce comentarii.

Daca nu aveţi cont puteţi să accesaţi crearea unui cont nou.

Este interzisă folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoană, autor, articol, afişarea de anunţuri publicitare, jigniri, trivialităţi, injurii aduse celorlalţi cititori sau autori ai altor comentarii. Ne rezervăm dreptul de a cenzura și şterge integral cometarii și interzicerea dreptului de a posta pe site, prin banarea / blocarea IP-ului dvs. TOTALBASCHET.RO nu răspunde pentru conţinutul postat de utilizatori în rubrica de comentarii, această responsabilitate revenind integral autorului comentariului. După ce au fost postate, comentariile nu mai pot fi șterse sau modificate de către autorii acestora!


Din aceeaşi categorie...
Dan Fleșeriu: „Știam că jucăm totul pentru a rămâne în cărți pentru locul 2 sau 3”
Sibienii au câștigat partida cu Steaua CSM EximBank și au trecut pe locul 2  
Cristian Achim: „Sunt mai multe lucruri care m-au nemulțumit în acest meci”
Antrenorul lui CSM CSU Oradea a tras concluziile după partida cu BC Timișoara 
CSU Sibiu obține o victorie importantă în fața lui Steaua CSM EximBank
Sibienii s-au impus la o diferență de 21 de puncte 
CS Phoenix Galaţi învinge pe CS Dinamo Bucureşti
CS Phoenix Galaţi învinge pe CS Dinamo Bucureşti la o diferenţă de 7 puncte 
BC CSU Sibiu învinge pe Steaua CSM EximBank
BC CSU Sibiu învinge pe Steaua CSM EximBank la o diferenţă de 21 puncte 
Phoenix primește vizita lui Dinamo
Cele două echipe au nevoie de victorie ca să continue lupta pentru play-off 
CSM CSU Oradea se impune în fața lui BC SCM Timișoara
Campioana a revenit cu victorie pe teren propriu, după ce în etapa trecută a pierdut la Cluj-Napoca 
CSM CSU Oradea învinge pe BC SCM Timișoara
CSM CSU Oradea învinge pe BC SCM Timișoara la o diferenţă de 10 puncte 
FOTO. U-Banca Transilvania Cluj vs. CSM CSU Oradea 89-75
Victoria clujenilor de miercuri văzută prin obiectivul fotografului Andor Marton 
Dan Fleșeriu: „Ne dorim foarte mult victoria”
CSU Sibiu joacă sâmbătă cu Steaua CSM EximBank 
csv Opinia lui Frank
0 
ne reprezinta pe 99% din sala. @trancer nu cred ca trebuia sa ne afisezi aici pe ...cei 1%. Cel putin nu voi. Presedintele Asociatiei al 6lea jucator/ csu fans si conducatorul de moment al galeriei, au fost la pauza si si-au prezentat scuze, ...asta nu ai scris. Daca cineva isi prezinta scuze si le accepti, apoi te pui cu fundu pe tastatura.....lasa-ne cu morala. Alegerea a fost total neinsiparata, limitata imi permit sa spun, a fan'ului (Lalovici) sa vina intr-un tricou "U" intr-o sala "fierbinte" Nu il sfatuiesc sa mearga prin Serbia, Grecia, etc sa faca pe omul pacii la diverse enterteinment'uri intr-un astfel de mod. In rest pt noi astia 99% sunteti oricand bineveniti. 
click pt. Articol 26 martie 2017 13:57
trancer lamurire
0 
Am fost inteles greșit. Nu eu am fost cu tricoul lui U, eu doar am asistat ca și toți din sala la acest episod regretabil. 
click pt. Articol 26 martie 2017 13:21
0 
hai sa traiesti, am muscat-o.....ma gandeam ca e ceva in neregula, erai prea ok in comentarii:) 
click pt. Articol 26 martie 2017 13:10
frank csu sibiu
0 
Baietii care vand carne pe la meciurile echipei, va rog mult, nu mai faceti de rusine un oras intreg prin scandari de genul celor pe care le mai auzim la unele meciuri, va rog frumos, calmati-va si incurajati doar echipa, de ce trebuie sa domine spiritul de turma in galeria noastra. Si ce daca acel suporter clujean a venit imbracat in tricoul echipei favorite...chiar nu avem ce face?  
click pt. Articol 26 martie 2017 13:04
gyke Eeei
0 
E clar ca amicu' Trancer a incercat o mica provocare, dar no, intre prieteni e voie. Pe de alta parte, orice comportament deplasat trebuie semnalizat, iar eu unul ma voi distanta tot timpul de astfel de manifestari. Singura chestie ce ma nemultumeste putin, este ca pe clujeni nu prea-i vezi sa ia distanta fata de uscaturile lor. Dar ma rog, poate sunt eu prea pretentios sau poate chiar am memoria scurta. 
click pt. Articol 26 martie 2017 12:19
AA14 Tricou U
0 
Perfect de acord cu tine in ceea ce priveste galeria CSU, dar ce zici de faptul daca stateai cuminte pe scaun si nu scoteai tricoul? Am vazut si steagul Muntenegrului si numele care era scris pe tricou insa nu ti se pare ca a fost putina instigare din partea ta? Nu zic ca a fost cu intentie dar avand in vedere ca poate stiai ca sunt unele specimene la noi in galerie, te puteai abtine sa scoti la vedere acel tricou cu insemnele U! Nu exista scuza pentru atitudinea acelor indivizi din galerie asta ca sa nu crezi ca le tin partea...ba din contră! 
click pt. Articol 26 martie 2017 11:48
gyke Florinele tata...
0 
Eram ironic la treaba cu K1/UFC, ce dracu...in rest da, asta-i baschetul adevarat, in care nu deageaba se spune ca apararea castiga meciurile. 
click pt. Articol 26 martie 2017 11:46
florinlin aparare
0 
Cred ca e o tema falsa de discutie, cum ca s-ar fi jucat K1 sau UFC, atunci cand echipele incep sa joace apararea pe care o vezi in baschetul adevarat. Faptul ca in acest sezon Fleseriu a reusit sa organizeze ceea ce nu a reusit niciun alt antrenor la Sibiu pana la el, adica cea mai buna aparare din campionat, nu merita decat felicitat, pana la urma asta e genul de baschetul modern si eficient pe care-l vedem prin Euroliga, baschet cu care, la un cu totul alt nivel o echipa cotata ca outsider si vorbesc de Okympiakos a castigat de 2 ori trofeul. 
click pt. Articol 26 martie 2017 11:31
amg Finala...
0 
Cand o sa aibe buget si un secund care sa il ajute sa speram la o finala...pana atunci sa ne bucuram de baschet...iar ce vine peste obiective sa fie primit cu aplauze...Felicitari Dan Fleseriu, felicitari echipei CSU Sibiu! 
click pt. Articol 26 martie 2017 10:52
u66 Sibiu
0 
Ma bucur pentru victoria cu Steaua. Dan Fleseriu este un antrenor foarte bun și un om de bun simt. Îl admir pentru asta. Nu am auzit niciodată sa se plângă sau sa caute scuze atunci când a pierdut. Consider ca echipa este în clasament pe un loc binemeritat în primul rand datorita lui. Felicitări, Dan Fleseriu. 
click pt. Articol 26 martie 2017 10:39